Svět, ve kterém nikdo
nezůstane bez pomoci

01

Kdo jsme

Projekt BEDO vznikl z iniciativy telekomunikačního operátora O2 s cílem změnit trh v oblasti zabezpečení domácností. Svým zákazníkům poskytujeme vysokou úroveň zabezpečení díky nabídce kvalitního a certifikovaného zabezpečovacího systému BEDO Ajax a unikátní zabezpečovací služby BEDO SOS.
02

Co děláme

Záměrem služby BEDO SOS je digitalizovat trh zabezpečovacích služeb. Procesy služby jsme přesunuli do online prostředí a díky využití chytrého procesního algoritmu se nám podařilo maximálně zefektivnit výsledné řešení poplachů. Našim zákazníkům tak nabízíme špičkovou zabezpečovací službu za mnohem příznivější podmínky.
Generated with Avocode. Co děláme Background Subtract Path 3 Subtract

Digitalizace zabezpečovacích služeb

Generated with Avocode. Co děláme Background Group 42548 Rectangle 620 Subtract Path 3 (Stroke) Rectangle 624 Rectangle 622

Chytrý procesní algoritmus

Generated with Avocode. Co děláme Background Subtract Subtract Group Group Subtract Group Group Subtract

Efektivní a příznivé řešení

03

Naši partneři

Digitalizace bezpečnostních služeb by nebyla možná bez přičinění našich partnerů. Hlavními partnery služby BEDO SOS jsou:

Často kladené dotazy

Mohu si službu pořídit i k jinému alarmu než Bedo Ajax?
Služba BEDO SOS je momentálně nabízena pouze k zařízením značky AJAX avšak na integraci nových bezpečnostních systému neustále pracujeme. Zadejte nám požadavek a my vás o možnosti spárování BEDO SOS na váš alarm budeme informovat.
Jak si mohu koupit zabezpečovací systém BEDO Ajax?
Zabezpečovací techniku BEDO Ajax si můžete pořídit na našem e-shopu, nebo pomocí partnerské certifikované montážní firmy.
Pomůže mi systém BEDO Ajax někdo namontovat?
Instalace systému je velmi jednoduchá a zvládne ji téměř každý. Pokud si ale chcete být jistí, že jste svůj domov maximálně zabezpečili, poskytneme Vám montážní firmu ve Vašem regionu,která se o vše postará. Seznam dostupných montážních firem naleznete zde.
Jak mohu reklamovat zabezpečovací systém BEDO Ajax?
Chytrý, zabezpečovací systém BEDO Ajax disponuje standardní záruční dobou 2 roky. V případě, že v záruční době dojde k defektu Vašeho systému, Vám vadné zařízení neprodleně vyměníme za nové. V případě, že k takové situaci dojde, kontaktuje naší BEDO linku na čísle: +420 228 227 714 a reklamaci vyřídíme ihned.
Kde a jak zruším službu BEDO SOS?
Zrušit službu je u nás stejně snadné jako službu koupit. Službu BEDO SOS můžete zrušit kdykoliv v portálu BEDO. Služba se následně automaticky ukončí k poslednímu dni v aktuálního měsíce.
Jak probíhá způsob úhrady služby BEDO SOS?
K platbě za BEDO SOS budete potřebovat pouze platební kartu. Po první úhradě se bude platba jednou měsíčně opakovat prostřednictvím platební karty, kterou jste zvolili k první úhradě.
Co když zablokuji platební kartu?
Portál BEDO vás na chybně zadané platební údaje automaticky upozorní zprávou na vaši emailovou adresu a nabídne vám možnost aktualizace platební karty.
Kdo si může službu pořídit?
Službu si může pořídit fyzická osoba starší 18 let do domácnosti, nikoliv do prostor určených k podnikání.
Přesvědčte se i vy! Vyzkoušet zdarma